Váš život, Vaše kariéra. Vaše Marie Claire.

Speciál plný rozhovorů se ženami, které šly za svým snem a nebály se riskovat. Inspirujte se příběhy těch, které to dokázaly, a staňte se jednou z nich!

  • 89,90 Kč
Marie Claire @WORK Speciál

Obsah čísla

Přes 30 úspěšných žen, přes 30 silně motivujících rozhovorů. To je speciál Marie Claire, věnovaný tématu kariéry a byznysu. 


Současná doba je nekompromisní a chyby se neodpouští. Nebo je to jinak? Výrazné ženy českého a světového byznysu prozradily, jaké byly jejich začátky i jak strastiplná cesta vedla na vrchol. 

Dozvíte se, jak je důležité dělat práci s vášní, být (z)dravě sobecká a že jsou to právě vlastní omyly a chyby, které nás posouvají dál. 

Návod na to, jak být nejlepší v tom, co děláte, prozradila Renata Mrázová, personální ředitelka mezinárodní pojišťovny NN nebo Senta Čermáková, Director, Brand & Strategic Inovations v Deloitte.

Přečtete si také, kde načerpat energii a najít si čas na sebe, jak co nejlépe skloubit kariéru s rodinným životem a jak udržet směr na plavbě za vytýčenými cíli. 

„Dnešní úspěšné ženy objevují sílu spolupráce a vzájemné solidarity,“ říká Kristin LaRonca Parpel, světově uznávaná koučka s více než 15 lety zkušeností ve vrcholném managementu, na téma závisti a pomluv – vlastností, které v dobře fungujícím byznyse dávno nemají své místo. 

Ve speciálu najdete exkluzivně také otevřený rozhovor se Sheryl Sandberg, ženou, která zastává druhou nejvyšší pozici ve Facebooku a před dvěma lety ji zasáhla tragická událost: smrt milovaného manžela. Její kniha „Plán B“ není jen o smutku a jeho překonávání, ale také o obrovské lidské schopnosti vstát a jít dál

Příběhy a postřehy úspěšných žen na 100 stranách vás překvapí, nadchnou a dodají odvahu k tomu jít za svými sny. 


Vaše Marie Claire